skip to Main Content
5 Instagramových účtů, Které By Měl Vidět Každý Marketér

5 instagramových účtů, které by měl vidět každý marketér

Bez zdržování, zde je mých top 5 instagramových účtů z pohledu marketéra:

1) Vincci Hoteles

Začnu opravdovou extra třídou. Vincci Hoteles je řetězec hotelů, který má desítky hotelů ve Španělsku, Portugalsku a Tunisku. O jejich Instagramu toho nemusím mnoho psát, prostě se běžte podívat na profil a párkrát scrollujte feed. Okamžite vám bude jasné, proč tento profil považuju za opravdovou špičku.

100% koncept a disciplína – těmito slovy bych definoval práci, kterou správci profilu Vincci Hoteles odvádějí. Plánování a příprava, kterou musejí dodržovat, je velmi chválihodná, spolu s promyšleností a originalitou, která za tím stojí.

https://www.instagram.com/vincci_hoteles/

Vincci Hoteles

2) Cash Stats

Pokud jste někdy žili, nebo stále žijete, v omylu, že na Instagramu fungují pouze fotografie, pak vás z něk vyvede právě tento profil. Profil Cash Stats nepostuje fotografie, ale textové příspěvky, zpracované s atraktivní grafikou a někdy i přímo samotné infografiky, přízpůsobené formátu Instagramu.

Příspěvky jsou o tématech jako byznys, motivace, jak vydělat peníze, úspěch. Navíc i v případě tohoto profilu je feed promyšlený a je barevně rozdělený na 3 sloupce. Grafická sladěnost profilovky, ikon výběrů a feedu je rovněž moc pěkná.

https://www.instagram.com/cashstats/

Cash Stats

3) Cartel Lounge

Přesuneme se do tuzemských vod. Cartel Lounge je bar v Praze na Vinohradech. Jejich instagramový účet má originální vizuál, připomínající nástěnku s fotografiemi. Další super příklad, jak si lze s feedem vyhrát.

Doporučuju se na profil podívat na mobilu v appce, na počítači to není ono.

https://www.instagram.com/cartel_lounge/

Cartel Lounge

4) Fitkoučing

Teď skočíme vedle ke slovenským sousedům, protože i tam mají profily, které rozhodně stojí za zmínku. Jedním z nich je právě účet Fitkoučing, který dělá osvětu ve fitness světě a velmi kreativně boří v této komunitě mýty a edukuje směrem zdravého rozumu.

Profil sleduju už od jeho vzniku a za poslední rok výrazně vzrostl na popularitě. A je to právem. Nejen, že se jedná o další profil, který potvrzuje, že na Insta můžete úspěšně fungovat i jinak, než jen atraktivními fotografiemi, ale také podává fakta o fitness velmi srozumitelně, jednoduše a zábavně.

Za takto poctivě vedeným profilem stojí pár profesionálních trenérů z Trnavy. Osobně jim přeju hodně štěstí a hodně úspěchů, je to skvělá práce!

https://www.instagram.com/fitkoucing.sk/

Fitkoučing

5) Money Focus

Poslední profil je opět zaměřený na vydělávání peněz a je částečně podobný profilu č. 2) Cash Stats. V něčem se ale liší. Více se ve svých příspěvcích drží svých barev, má také své 3 typy příspěvků, ale koncipované trochu jinak, než Cash Stats. Money Focus příspěvky jsou kombinací fotografií s textem a infografik.

https://www.instagram.com/money.focus/

Money Focus

Závěr

Jak vidíte, jsou účty, kde jejich editoři pochopili, že Instagram může být víc, než jen obrázková galerie. Snad vás článek inspiroval, nebo jste v něm alespoň našli pár nových informací.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Back To Top